Rodzicielstwo przez zabawę

Najlepszy sposób by poczuć magię świąt? Rodzinny kalendarz adwentowy!

Ostatnie miesiące roku dla wielu z nas oznaczają długą listę obowiązków, zabieganie i sporo rzeczy, o których trzeba pamiętać. Czy w całym tym zamieszaniu da się znaleźć czas i zaangażowanie, by zapewnić dzieciom piękne świąteczne wspomnienia? Naszym zdaniem – tak 😊
Nie bez powodu nasz kalendarz adwentowy to bestseller. Premiera tegorocznego odbędzie się 17 października, a już teraz możesz zapisać się na listę zainteresowanych!
Dzięki zapisowi na listę, jako pierwsza otrzymasz informację o rozpoczęciu sprzedaży, razem z kodem rabatowym, dzięki któremu kupisz kalendarz w najniższej możliwej cenie!

Jako prezent po zapisie otrzymasz też materiały do druku, które ułatwią ci planowanie świąt oraz przedświąteczną codzienność z dzieckiem.

do premiery kalendarza zostało:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Dlaczego rodzinny kalendarz adwentowy to nasza ulubiona świąteczna tradycja?

Dlaczego nasze kalendarze są wyjątkowe?

Najczęściej zadawane pytania:

Kalendarz jest skierowany dla dzieci już od 1,5- 2 lat i od takiego wieku zaczynaliśmy tą tradycję również my. Maluchy nie muszą rozumieć idei samego odliczania, aby spędzić wartościowy czas z rodzicem i brać udział w świątecznych aktywnościach, przygotowaniach. To szansa na budowanie więzi, proponowanie rozwojowych zabaw i spędzanie razem czasu. Dodatkowo w instrukcji dla rodzica przygotowałam podpowiedzi i alternatywne rozwiązania, właśnie z myślą o najmłodszych.

Zadania są w większości krótkie, zajmują ok. 15-20 minut. Bardziej czasochłonne zadania można przeznaczyć na dni weekendowe. Można też łatwo dopasować je do rozkładu dnia/tygodnia oraz wybrać te zadania, na które mamy czas i możliwości. Dodatkowo, dzięki intstrukcji dla rodzica, ograniczamy czas przygotowania i wyszukiwania do minimum – znajdziemy w niej wszystkie potrzebne informacje, podpowiedzi oraz listę potrzebnych materiałów.

Jak najbardziej, zadania zostały przygotowane tak, by mogła korzystać z nich cała rodzina.

Karty i kalendarz to autorski projekt, który stworzyłam bazując na swoim doświadczeniu w pracy z dziećmi oraz tysiącach rozmów, jakie odbywam z rodzicami na co dzień. Kalendarz tworzymy sami, z wysokiej jakości materiałów i dbałością o detale. Karty również są mojego autorstwa, zaprojektowane tak, by cieszyły oko rodzica i zachęcały maluchy do zabawy. Wszystkie pomysły zostały przemyślane tak, by pomóc wam stworzyć niezapomnianą atmosferę świąteczną i spędzić razem wesoły czas. Dzięki instrukcji, otrzymujecie też mnóstwo pomocnych wskazówek, a w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań, możecie skontaktować się bezpośrednio ze mną- chętnie doradzę i pomogę znaleźć rozwiązanie najlepsze dla was.